• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

parawany

parawany

Jakie znacie najlepsze sposoby podziału większej przestrzeni w domu? Zależy mi przede wszystkim na czymś maksymalnie praktycznym.

TomekK

Posty: 3

 
Przenośna ścianka drewniana to całkiem niezły pomysł. Mam w domu dwie. Pomocne na imprezach, do różnych zabaw, do wydzielenia strefy osobistej, czy rekreacyjnej dla dzieciaków. Ogólnie jest sporo opcji.

gregBard

Posty: 7

 
Przede wszystkim parawan jest na maksa mobilny. Jak już wbudujesz konkretny podział nieruchomości to tego nie zmienisz, a przy parawanie masz jednak większą elastyczność.

Menene

Posty: 12

 
W salonie medycyny estetycznej mamy rozdzieloną strefę zabiegową parawanami dekoracyjnymi. Szukałam parawanu, który by wpisywał się w styl wykończenia gabinetu i dopiero udało mi się coś konkretnego znaleźć na https://www.fototap.pl/parawany. Polecam, bo mają naprawdę wiele wzorów i powinieneś skompletować sobie do każdej aranżacji nieruchomości.

vokalek

Posty: 18

 
Mi przy remoncie źle ścianę zrobili i zanim nie naprawiłem to właśnie parawan stał. Teraz się przyzwyczaiłem i fajnie się sprawdza, jak chcesz uzyskać odrobinę prywatności, kiedy w domu dużo się dzieje.

Bienkus

Posty: 10

 
W dekoracyjny parawan zainwestuj, bo moim zdaniem uniwersalne rozwiązanie do dzielenia dużych, czy nawet mniejszych pokojów, szczególnie ze współlokatorami.

VjakV

Posty: 10