• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Czy warto online zamówić portret ?

Czy warto online zamówić portret ?

Hej, znacie może miejsce w sieci, gdzie można zapoznać się i nabyć obrazy olejne jakichś dobrych polskich malarzy. Nie znam się na artystach, polecacie kogoś, zależy mi na tematyce kwiatów.

cinto

Posty: 10

 
Akurat też zamawiałam portret olejny u pana Zbigniewa i popieram, że to wielki mistrz. Wahałam się czy w ogóle zamówić taki portret, ale dobrze zrobiłam. Wszystkim moim gościom się podoba, a ja jestem z niego dumna. Polecam z całego serca.

xtigerx

Posty: 16

 
Wyszło wspaniale. Zamówiliśmy u pana Zbigniewa portret ślubny. Zainteresowanym możemy przesłać na maila, ale chyba nie ma potrzeby na stronie internetowej galerii można zobaczyć takie przykładowe portrety i fotografie, na podstawie których były malowane. Bardzo dziękujemy, pamiątka jest genialna.

Jacek1812

Posty: 25

 
Tutaj korzystałem z oprawy obrazów, poza tym znakomita galeria w Łodzi https://www.oprawiamyobrazy.pl/ramy-oprawy-obrazow/. Mam nadzieję, iż link się przyda. Cennik niesłychanie przyzwoity. Pozdrawiam.

audi25

Posty: 15

 
Skusiłam się jednakże na obrazy olejne, odszukałam tanią sprzedaż w tej galerii i jestem zadowolona, bowiem mam ochotę na więcej:) Z całą pewnością będę tu wracała. Podobają mi się prace tych artystów, zatem i wam polecam.

PaweL

Posty: 22

 
Kochani jeśli szukacie obrazów olejnych na sprzedaż to proponuję szukać w fachowo prowadzonych galeriach. Sama natknęłam się dziwna aukcję i dobrze, iż chociaż nie straciłam pieniędzy, ale obraz na nieszczęście do mnie nie dotarł. Lepiej nawet drożej kupić, ale w pełni bezpiecznie.

zoferek

Posty: 16