• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Co kupić, pomóżcie!!

Co kupić, pomóżcie!!

Hej.

Jestem na wyjeździe firmowym i poznałam tu fajnego faceta, mamy obcykane dużo fotek. Polećcie proszę gdzie mogę zakupić jakąś wyczepistą ramkę? Ma być taka nowoczesna, albowiem on nie lubi staroci :P

1noman1

Posty: 18

 
Hahaha, no jakbym siebie widział xD Nie no ale tak do rzeczy to ja o tym samym ostatnio myślałem, aż mnie bania bolała. Ja myślę, że można kupić jakiś gadżet czy coś. Siostra kupiła mi ostatnio na urodziny zegar ze zdjęciami i to nawet dobrze wygląda na ścianie, może jakoś tak zakombinuj.

yetisize

Posty: 14

 
Kurcze to masz kłopot... L nie wiem co tu wymyślić, sama nie wiem co bym zrobiła w takim momencie. A może się mamy spytaj? Moja zawsze doradzi coś w takim momencie – w końcu ma więcej doświadczenia J Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko!

kerad17

Posty: 23

 
Nie wiem trudno coś wymyślić od tak kurcze :/ moja mama poszła niedawno na ślub koleżanki. One się mało znały A ślub był skromny więc moja mam kupiła im taki zegar ze zdjęciami. Drogi nie był A niesłychanie ładny. Ona niedawno kupiła z facetem nowe mieszkanie na kredyt i się urządzają więc do fajny prezent myślę.

juron

Posty: 21

 
Jak ja kocham robić prezenty.

Generalnie moja ciocia niedawno miała 70te urodziny więc ja już przejrzałam całego neta w poszukiwaniu tego co można kupić starszej osobie i to wcale nie jest takie wyzwanie, Czy kupujesz starszej Pani, szefowi czy kumpeli to zawsze idzie coś wymyślić. Na przykład ostatnio natrafiłam na stronę z ramkami do zdjęć i siedziałam tam chyba godzinę, bo taki wybór mieli :P więc móc i chcieć A będzie wam dane :J

tadekw7

Posty: 21

 
Ja mężowi kupiłam do biura ramkę http://multiframe.eu/37-inne takie ładne drzewko na naszą drugą rocznicę wesela. On jest architektem A spodobało mu się wykonanie i to jak to ramka wygląda więc jestem szczęśliwy. To taki prezent, żeby i w pracy o mnie myślał <3

Bakshee

Posty: 24

 
No nie mogę...

czy wy ludzie nie umiecie sami myśleć i wszystko trzeba robić za Was. Upominek na parapetówkę nie różni się od prezentu na wesele o ile ma się poczucie humoru. Ja myślę, iż możesz kupić fajną ramkę, np taką http://multiframe.eu/35-multiramki i co więcej martwić, wlóż coś do koperty i wsadź w ramkę i masz.

sooya

Posty: 20

 
Ej A nie myślałeś o tym, żeby kupić ramkę na fotografie? Mój szef ostatnio w firmie wszystkim sprezentował coś w stylu multiramka Gadżet firmowy i tak były fotografie firmy. Ja tam wsadziłem fotografie własne i laski więc można wykorzystać jak kto chce

ZeljkoF

Posty: 27

 
Sama mam kłopot zawsze z prezentami, A prezent dla noworodka na chrzciny to już dwa razy była moja zagwostka, niemniej jednak w końcu zakupiłam taką ramkę dla bobasa. Ja kupowałam tutaj http://multiframe.eu/ tej mojej już nie ma, bowiem to jakiś czas temu było, niemniej jednak oni mają wiele różnych ramek i takie dla bobasów też.

3mam kciuki :*

wiesiekj

Posty: 18

 
Weź ramkę kup na zdjęcia. Tam można wsadzić zdjęcia pracowników czy zdjęcia firmy i będzie cacy. Prezent na poziomie. Ostatnio moja lala (jest sekretarką) zamówiła hurtowo ze strony http://multiframe.eu/ z 30 sztuk. Nie wszelkie firmy tak hurtowo wysyłają, ale oni mieli od ręki tyle ile chciała. Wsadzili tam właśnie zdjęcia firmy jak powstawała i dorzucili podziękowania w kopercie z jakąś elegancką kartką.

12erBis

Posty: 19