• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

projektowanie wnętrz trójmiasto, poszukuję

projektowanie wnętrz trójmiasto, poszukuję

W jaki sposób zmienić niskim kosztem łazienkę? Nie chce zbijać płytek czy robić grubszym remontów. Nie mam na to czasu, a jeszcze niezwyklej nie mam chęci. Co polecicie?

czesława34

Posty: 1

 
Projektanci znają się na zmieniających się trendach. Według mnie to najlepsze rozwiązanie żeby ich zatrudnić, albowiem można dużo na tym zyskać. Szybciej się zrobi remont.

Lupusx

Posty: 8

 
Aranżacja sypialni jest bardzo łatwa. Spokojny kolor, łózko szafka i po sprawie. Mam mała sypialnie, dlatego poradziłem sobie bardzo szybko z jej aranżująca. Z dużą pewnie też sam bym sobie jakoś dał radę.

Jasio234

Posty: 4

 
Miałem problemy ze sprzedażą mieszkania, bo było urządzone jeszcze przez babcie. Wziąłem projektantkę wnętrz z Gdyni i mi pomogła. Mieszkanie wyglądało super, dosłownie kilka dni czekałem aż klient przyjdzie i je weźmie. Do tego czasu chyba ze dwa lata je sprzedawałem i zerowe zainteresowanie.

Aniusiaaa1

Posty: 7

 
Chcecie doświadczonego projektanta wnętrz z trójmiasta? Odwiedźcie tę stronę https://duszynska.com.pl, a znajdziecie to, czego szukacie. Tu jest specjalistka od tego.

Jasio234

Posty: 4

 
Znajomy jest projektantem, lecz żeby się tym zajmować to człowiek uczy się całe życie. Trzeba wiedzieć, jaki trendy i jakie style są dziś na okresie. To nie dla mnie.

raptofil

Posty: 5

 
Według mnie najlepiej na projektowaniu znają się kobiety, bo one mają ten zmysł. Z mężczyznami jest znacznie gorzej, ale też zdarzają się specjaliści w tej branży.

arturas1

Posty: 5

 
Nie stać mnie na takie zabawy także nie doradzę. Chodzę do sklepu kupuje tania farbę i maluje pokoje. Panele i resztę wyposażenia też kupuje tanie. Jeśli ktoś ma pieniądze to na pewno może sobie pozwolić na nowoczesny i elegancki wystrój wnętrz.

Klaudi

Posty: 22