• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kompleksowe remonty wnętrz w Poznaniu

kompleksowe remonty wnętrz w Poznaniu

Mam mieszkanie w stanie surowym jak również kilka pomysłów jakby to urządzić wszystko. Chętnie skonsultuję się z jakąś firmą wykonującą usługi wykończeniowe, w tym ciekawe aranżacje. Z kim się warto skontaktować?

xtigerx

Posty: 16

 
Pełne aranżacje wnętrz na dobrym poziomie przeprowadza Wojciech Goliński oraz jego firma remontowa -www.abartremonty.pl . Tutaj bym proponował zlecić coś takiego. Oni istnieją na rynku od 1994 roku, więc nie są z przypadku w branży. Robili mi niedawno cały remont starego domu, wraz z wymianą wszystkich instalacji i jestem mega zadowolony.

kuBawodzu

Posty: 29

 
OJ, u nas to by się przydało łazienkę odnowić. Wygląda tragicznie, a ciągle kasy brakuje na jakiś dobry remont. Szkoda, że na jakimś grouponie nie ma takich rzeczy jak – usługi budowlane itd.

apepsi1983

Posty: 25

 
Aktualnie wynająłem sobie takie mieszkanie, że ściany wołają tutaj o pomstę do nieba. Ubabrane, jakby ktoś uprzednio po nich w butach chodził...spider man jakiś chyba :D Odmaluję sobie to sam, tyle jeszcze umiem ;P

qwed

Posty: 20

 
Sam szukam kogoś, kto by mi płytki w kuchni wyłożył. Myślałem, czy by się tym samemu nie zająć, natomiast jednak rozsądek wygrał i odpuszczam, wolę żeby to jakiś fachura prosto i na lata wykonał.

qwed

Posty: 14

 
Ostatnio sobie pokój odmalowałem sam, ale z płytkami to już bym sobie sam nie poradził, tutaj to wypada na bank fachowca wołać...zaś z tego co się orientuję, to metr wyłożenia płytek tani nie jest.

tomalix

Posty: 22