• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Płytki - sklep online ?

Płytki - sklep online ?

Witam, noszę się z zamiarem remontu łazienki, samemu. Z pewnością będę zmieniał płytki. Jeśli możecie dać jakieś namiary na sklepy, jakie mogą zainspirować do starania, piszcie.

Pozdrawiam.

gruszunia

Posty: 8

 
Tutaj macie szeroki wybór mozaiki, podzielone są na kilka kategorii odnośnie surowca, z którego są wykonane http://www.lu-go.pl. Kilka z nich wpadło mi w oko, też nie wiem, co wybrać, ale są ładne.

Sami zresztą oceńcie.

Fifeczek2

Posty: 13

 
Udało mi się właśnie w tym sklepie zakupić niesłychanie ładne płytki do kuchni. Mają niesłychanie gigantyczny wybór jeśli chodzi o mozaiki z różnego materiału, także jest gigantyczna możliwość wyboru. Polecam gorąco takie zakupy.

Sylfa

Posty: 18

 
Jak się dobrze przyłożysz i wcześniej dokładnie poczytasz o kładzeniu mozaiki to ją położysz idealnie. Sam nie wiedziałem o tym nic, z musu postarałem się i teraz ściana w kuchni jest moją chlubą. Pomysłów jest nieskończenie wiele. Żeby go nie schrzanić, nie jest trudno, a w necie znajdziesz tego sporo.

labuh

Posty: 11

 
Odwiedziłam ten sklep i jestem zachwycona ilością płytek i ich różnymi rodzajami. Z pewnością uda nam się z mężem coś tam wybrać. Przed nami gruntowny remont łazienki, dlatego szukamy inspiracji, pomysłów, które mogłyby zagościć na dłużej w naszym domu. Powiem szczerze, że i ceny mają dość znośne w porównaniu z innymi sklepami.

Felekkk2

Posty: 20

 
Jeżeli chodzi o podłogę w kuchni to ja mam drewnianą i wcale nie narzekam. Mam dzieci i to ciepło, które pozwala im człapać po niej to dla mnie największa zaleta. Polecam.

Hihi_WWW

Posty: 26