• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

odszkodowanie za śmierć matki, polecicie ?

odszkodowanie za śmierć matki, polecicie ?

Jaką kancelarię odszkodowawczą polecacie? Był wypadek nie z mojej winy i ubezpieczyciel wypłacił mi śmieszne odszkodowanie. Chce walczyć o swoje.

giena1977a

Posty: 1

 
Kilkaset ludzi rocznie ginie na przejściach dla pieszych. Teraz zmieniło się prawo, że pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo i można się niestety spodziewać, że na początku ta ilość wypadków wzrośnie. Jeździmy niezmiernie niebezpiecznie i takie są tego efekty.

andrew66

Posty: 14

 
Jeśli chcemy pozyskać odszkodowanie za śmierć matki lub ojca to lepiej od razu zgłosić się do kancelarii https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl, która jest w stanie nam pomóc. Oni niezwykle dobrze znają się na takich zadaniach i chętnie we wszystkim nam prędko pomogą.

090913123

Posty: 4

 
Niby wszystko można wykonać samodzielnie, lecz tak rzeczywiście kancelaria odszkodowawcza zna się na tym o sporo lepiej. Oni o sporo szybciej są w stanie to wszystko wykonać. Uzyskamy dzięki temu o sporo lepsze odszkodowanie, a przecież na tym każdemu zależy. Pożądane byłoby z takimi specjalistami się skontaktować i wszystkiego dowiedzieć.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
W Polsce jest wiele spraw o odszkodowania komunikacyjne i nigdy nie można się poddawać walcząc o swoje. Trzeba będzie zrobić wszystko abyśmy mogli otrzymać te pieniądze, które nam się należą. Niech sprawca za wszystkie nasze straty zapłaci ze swojej kieszeni.

labuh

Posty: 2

 
Z tego, co wiem to odszkodowanie z oc sprawcy wypadku śmiertelnego jest zawsze pokrywane. Nigdy takiego zdarzenia nie miałem także nie wiem jak to wygląda.

Noruhe

Posty: 3

 
Do potrąceń pieszych na pasach dochodzi bardzo często. Odszkodowania albo raczej ich wysokość są uzależnione od tego jak taka osoba ucierpiała. Może to być nawet kilkaset tysięcy złotych. Nie można zostawiać sprawy bez walki, dlatego w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z kancelarią, która się tym zajmuje.

cinto

Posty: 16

 
Warto szukać firmy, jaka zna się na odszkodowaniach i zatrudnia osoby obyte w tym temacie. W ten sposób można będzie liczyć na to, iż szybko rozwiążą naszą sprawę.

Hihi_WWW

Posty: 5

 
Wypadki były są i będą. Niestety taki mamy kraj. Dobrze, że od wielu lat można walczyć o swoje. Ubezpieczyciel zawsze daje niskie odszkodowanie i myśli, że my nie będziemy walczyć o swoje. Nie można tego tak zostawić.

DOSSS23

Posty: 13

 
Niby wszystko można zrobić samodzielnie, ale tak naprawdę kancelaria odszkodowawcza zna się na tym o wiele lepiej. Oni o wiele szybciej są w stanie to wszystko zrobić. Uzyskamy dzięki temu o wiele wyższe odszkodowanie, a przecież na tym każdemu zależy. Warto z takimi specjalistami się skontaktować i wszystkiego dowiedzieć.

Krowlo

Posty: 2