• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Jakie rodzaje klimatyzatorów preferujecie

Szukam kogoś do modernizacji wentylacji w obiekcie komercyjnym powiedzmy, ale do tej pory mi mówią, że tylko montaż nowego, nie zajmują się modernizacją. Do kogo się zgłosić z tematem?

Yuri20

Posty: 1

 
Klima to nie chodzi tylko o temperaturę, ale też o jakość oddychania w pomieszczeniu. Jeżeli nie funkcjonujesz na co dzień w normalnym środowisku to stan zdrowia leci na pysk, proste.

gregBard

Posty: 6

 
Serwis najlepiej ogarnąć u wykonawcy, bo przynajmniej masz stały kontakt i jakieś wskazówki eksploatacyjne na przyszłość, ewentualnie tańszą modernizację. Trzeba dobrego serwisu pilnować.

Dobrusienka

Posty: 3

 
ClimaGold dobra marka, możesz się zainteresować. Wiem, że https://aptherm.com/ z nimi współpracuje bezpośrednio w ramach montażu, więc możesz posprawdzać. Klima to jest bajka. Zainteresowałem się kilka miesięcy temu, w największe upały. Po prostu powiedziałem stop, trzeba coś ogarnąć, bo wiatraki to zdecydowanie za mało. Cierpliwość mi się skończyła, zagadałem i tak mnie naprowadzili, w sumie słuszna decyzja. Jestem bardzo zadowolony.

kerad17

Posty: 3

 
Zawsze oceniasz stosunek mocy, czy nawet możliwość dopasowania dodatkowego wyposażenia. System systemowi nierówny, bo też zależy od know how marki, czy od czasu niezbędnego na serwis.

090913123

Posty: 2

 
Potwierdzam, że nie naciągają na jakieś dziwne technologie, tylko się przykładają do dopasowania i poświęcają czas zleceniu i się nie śpieszą. Ma działać i działa.

Justynka77

Posty: 11

 
Wycena bezpłatna, więc i tak możesz porozmawiać na spokojnie. Ludzie właśnie nie do końca rozumieją, że technologia klimatyzacji/wentylacji w ostatnich latach mocno poszła do przodu i daje realne oszczędności w budownictwie pasywnym. Tutaj szukałbym wskazówek.

Nikuś23

Posty: 2

 
To teraz jedna z najwyżej ocenianych marek w regionie, jeżeli chodzi o dopasowanie klimatyzatorów. Praktycznie wszędzie ich widzę ostatnio ;)

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Masz jeszcze centrale wentylacyjne realnie antybakteryjne, a w tych czasach wiadomo, że musisz postawić na wzmocnienie odporności domowników.

mack

Posty: 12

 
Woda lodowa to dobre rozwiązanie przy projektowaniu systemu klimatyzacji, bo taki agregat po prostu daje swobodę konfiguracji. Wszędzie wejdzie.

namok

Posty: 7