• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Montaż kominków w Krakowie, gdzie kupić ?

Montaż kominków w Krakowie, gdzie kupić ?

Kto oferuje w Krakowie kominki wykonane z najlepszych materiałów. Chodzi mi o kogoś, kto doradzi, co wybrać i to zamontuje.

oliverek56

Posty: 1

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest dużo, dlatego lepiej się za takie coś samodzielnie nie brać, bo można coś tylko zepsuć.

Kaazz

Posty: 12

 
Oferty z wkładami kominkowymi w Krakowie odszukacie na stronie http://bezsmogukominki.ovh. Wielu moich znajomych korzystało z ich oferty. Wszyscy są bardzo zadowoleni z profesjonalizmu tej firmy, zatem warto ich wybrać.

woytazo

Posty: 14

 
Kupowałem kominek w Krakowie w sklepie. Na początek zamówiłem to przez Internet, niemniej jednak potem firma do mnie przyjechała i mój wkład kominkowy zamontowali. Sam nie chciałbym tego robić, bo pracy jest sporo.

090913123

Posty: 3

 
Nie bardzo lubię kominki, wobec tego nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym bardziej, iż słyszałem, iż można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, bo by mi się nie chciało.

Blono

Posty: 2

 
Nie chciałem mieć grzejników, zatem mam wkład kominkowy powietrzny z Krakowa, który działa naprawdę niesłychanie dobrze. Troszkę trzeba się narobić żeby wykonać te wszystkie rozprowadzenia, niemniej jednak później jest spokój na długi czas. Nie zamieniłbym tego wkładu na typowy wodny, bo mnie się to nie podoba.

Klara323

Posty: 3

 
Wziąłem montaż kominka w Krakowie u jednej z firm. Pracy przy tym jest sporo, dlatego lepiej się za takie coś na własną rękę nie brać, bo można coś tylko zepsuć.

Kitas

Posty: 4

 
Nie bardzo lubię kominki, dlatego nie mam czegoś takiego w domu. Może na ten model gazowy bym się jeszcze zdecydował. Tym bardziej, że słyszałem, że można nim zdalnie sterować. Przynajmniej nie ma potrzeby rozpalania w takim kominku, bo by mi się nie chciało.

Klara323

Posty: 3

 
Długi czas zastanawiałem się nad kominkiem, ale ostatecznie wziąłem gazowy. Nie lubię tego zapachu palonego drewna w całym domu. Wolę mieć szczelny kominek, który generuje ciepło i wygląda tak jak ten prawdziwy. Taki kominek można montować nie tylko w domach, ale nawet w mieszkaniach. Nie trzeba mieć typowe komina.

johncena67

Posty: 9

 
Mam kominek z Wielickiej i jestem zadowolony. Mnie ta firma pasowała, bo działali bardzo szybko i sprawnie. Od kupienia kominka do jego montażu minęły dwa dni. Według mnie to są właśnie profesjonaliści, których warto polecać.

bartuś34

Posty: 8