• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

Yuri20 

Posty: 3

 
Perfumy są różne , tańsze droższe mniej intensywne bardziej intensywne. Można dopasować sobie indywidualnie takie żeby przede wszystkim czuć się w danym zapachu komfortowo, bo to jest najważniejsze.

Klakierek56

Posty: 7

 
Zawsze dobrze jest jakiś perfum używać, wiadomo. Ale niektórzy to przesadzają. Jak czasami ktoś wjedzie do tramwaju jak jade rano do pracy to prostu można się udusić od tego zapachu...niektórzy wylewają na siebie chyba litr perfum przed wyjsćiem z domu .

Morchepl

Posty: 23

 
Perfum mam w domu kilka ale i tak ciągle używam Diora i do niczego innego nie jestem w stanie się przekonać...a robiłam kilka podejść żeby zmienić markę to po prostu nie mogę, mój węch innych nut zapachowych nie toleruje.

gregbard

Posty: 14

 
Od jakiegoś czasu chodzę jak struty bo święta się zbliżają trzeba połowie rodziny prezenty kupić...a ja tego tak nie lubię...zawsze mam problem z wyborem i ostatecznie decyduję się na perfumy dla każdego z osoba ;P

mack

Posty: 12

 
No cześć witam ;-) Ja to mam w domu chyba z 10 różnych flakoników z perfumami. Od jakiegoś czasu to zaczełam kupować głównie testery, są dużo tańsze a sam zapach jest tak samo intensywny. Mam sprawdzony sklep z testerami na http://testerownia24h.pl. Mega duży wybór, szybka i dobrze zabezpieczona dostawa.

gregBard

Posty: 11

 
Teraz te ceny perfum nie są takie najwyższe, ale wiadomo że jeśli można dodatkowo zaoszczędzić – np. kupując tester – to moim zdaniem warto. Z testerami mam tylko dobre doświadczenia, poza opakowaniem nie różnią się niczym innym od oryginału.

wisła1905

Posty: 12

 
Nie ma drugiej rzeczy której bym równie mocno nie lubiła jak kupowanie perfum. Jak tak człowiek stoi przed półką i psika jedne drugie trzecie to w pewnym momencie już przestaje rozróżniać te perfumy od siebie i kupuje zupełnie na chybił trafił .

Boberek

Posty: 9

 
Jeśli o mnie chodzi to wolę raczej lekkie owocowe zapachy, trochę cytrusów nadaje zawsze takiej fajnej rześkości i świeżości. W ogole mnie nie przekonują jakieś ciężkie, takie mocno słodkie nuty.

icee

Posty: 8