• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Naturalne kosmetyki online

Naturalne kosmetyki online

Czy waszym zdaniem opłaca się robić własne kosmetyki, chociażby z udziałem oleju kokosowego, witamin, dodatkowych rzeczy? Co dodawać do takich „domowych” kosmetyków? Mówcie, skąd w ogóle macie najfajniejsze przepisy.

Antekkk

Posty: 3

 
Smaruję się samym olejem kokosowym często i świetnie odświeża włosy. Można dodać jakieś witaminy i masz już pełnowartościowy kosmetyk praktycznie.

klakla09

Posty: 10

 
Jeżeli zaczynasz coś kombinować z własnymi kosmetykami to przygotuj się na eksperymentowanie i że za pierwszym razem nic nie wyjdzie.

grzes3345

Posty: 9

 
Każdy kosmetyk naturalny praktycznie konsultuję z zaprzyjaźnionym dermatologiem i to mocno działa. Wiem, że można też zadawać pytania online do ekspertów branży kosmetycznej.

Sylfa

Posty: 18

 
Zobacz https://e-naturalne.pl/pl/c/Dermokosmetyki/92, bo łączą w kremach wiele składników aktywnych. Rzadko można spotkać 2 składniki aktywne, a tu masz nawet 3-4 jednocześnie. Na lato dobre toniki żelowe. Stosuję od około dwóch lat. Odświeżenie czuję praktycznie cały dzień, nie mam potu na czole, a tak ciągle chodziłam i się wycierałam.

Andzia

Posty: 24

 
Na kosmetykach z kwasem hialuronowym można zaoszczędzić, jeżeli sama zrobisz. Można dość tanio ekstrakt dokupić, rozcieńczyć do własnych potrzeb, a resztę przechować po prostu w lodówce

Rocka2

Posty: 6

 
Porównuj kosmetyki z zabiegami medycyny estetycznej i staraj się po podobnym składzie dobierać. Od dawna podobnie działam i poprawiłam mocno wygląd.

nemiasty

Posty: 4

 
Tak naprawdę trzeba robić terapię wewnętrzną i używać kosmetyków na zewnątrz, żeby uzyskać dobre wyniki podczas walki z trądzikiem.

johncena67

Posty: 12