• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Męskie perfumy

Męskie perfumy

Co myślicie o testerach perfum na sprzedaż? Czym one się różnią od tych normalnych dostępnych w sklepach? Bo jak sobie przeglądam ceny w różnych sklepach to jednak testery wychodzą wyraźnie taniej a wszędzie piszą, że to są dokładnie te same zapachy co w drogeriach....to jak to jest w końcu?

pawel253

Posty: 6

 
Ja to perfum za dużo nie używam ale już moja żona co chwilę do domu przynosi kolejne o co są w ogóle między nami regularne kłótnie. Bo ona kupuje nowe podczas gdy jeszcze poprzednich nie zużyła..

ZetMichał

Posty: 28

 
Najlepiej to pomyśleć o perfumach pochodzących z testerów. Oszczędność na kasie jest naprawdę odczuwalna a traci się tylko na tym że testery mają inne opakowania niż oryginalne rzeczy prosto z półki w tej czy innej drogerii. Mnie do testerów przekonała znajoma, a jeśli chodzi o konkretny sklep to doradzała http://testerownia24h.pl i faktycznie jeszcze nie musiałam na nich narzekać i oby tak zostało.

giena1977a

Posty: 15

 
I tak najważniejsza jest higiena osobista :P Mialem takiego kolegę w akademiku który więcej lał na siebie perfum niż wody z mydłem...i niestety jak się jego pot mieszał z perfumą to w pokoju robiła się prawdziwa komora gazowa...

Hostelos3

Posty: 25

 
Z własnego doświadczenia wiem że ludzie kupują przede wszystkim oczami..na mnie największe wrażenie robią te perfumy które są efektownie szałowo zapakowane. Nie ukrywam że w pierwszje kolejności zwracają uwagę na flakonik.

giena1977a

Posty: 14

 
Dobrze jest mieć co najmniej dwie perfumy, jedne na co dzień a drugie na specjalne okazje. Ja tak sobie kupowałam. Mam też jeszcze trzecie opakowanie które dostałam w prezencie ale jeszcze w ogóle nie otwarte, także na jakiś czas zapas jest ;)

Snaco

Posty: 20