• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Pobierz piosenki, sprawdzony serwis ?

Pobierz piosenki, sprawdzony serwis ?

Szukam porządnej muzyki pop za darmo, jeżeli możecie podzielić się adresami stron z darmowymi mp3 z góry duże dzięki. Wszędzie trzeba płacić.

Thaniell

Posty: 14

 
Nigdy nie ściągałam mp3 za darmo. Zawsze odpłatnie i też myślę, że jest zdecydowana różnica pomiędzy jakością plików. Wydaje mi się, że w tych darmowych trudno jest znaleźć coś oryginalnego, a jedynie hity z list przebojów. Pozdrawiam wszystkich na forum.

ewu1u01

Posty: 18

 
W sumie to jest dużo takich stron ale nie każda ma takie darmowe mp3 jakie by się chciało. Ostatnio chciałem ściągnąć album kapelki i nie udało mi się znaleźć.

345_14

Posty: 25

 
Ja korzystam od jakiegoś czasu z tej stronki http://pobierzpiosenki.pl. Polecam ją bo jest intuicyjna i łatwo się z niej pobiera piosenki . Miałem styczność z różnymi, więc mam porównanie.

Mnert67

Posty: 15

 
Hej, mnie również odpowiada opcja pobierz mp3 za darmo. Może rzeczywiście trzeba się nieźle czasami naszukać, lecz dla chcącego nie ma nic uciążliwego. W necie można odszukać masę takich stron, jakie mają sporą ofertę jeśli chodzi o utwory muzyczne. Dawno nic nie ściągałem, może pojawiły się nowe.

Anjinsaan

Posty: 23

 
Na tej proponowanej przez Was stronie jest szansa ściągnięcia albumu wykonawcy. Nie wiem jak wygląda to w praktyce, natomiast myślę, że w takim wypadku nie jest to darmowe mp3, natomiast już płatne. Spróbuję to dam wam znać.

Jacek1812

Posty: 25