• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Słyszał ktoś o Zalewie Zegrzyńskim ?

Słyszał ktoś o Zalewie Zegrzyńskim ?

Jeżeli znacie jakąś dobrą ofertę atrakcji w Zegrzu dla firm, chodzi o wyjazdy integracyjne, to niezwykle dziękuję za podpowiedź. Mam cel coś takiego wdrożyć u siebie w firmie. Może jakieś wrażenia?

opinmet5

Posty: 8

 
Takie imprezy 4x4 w Warszawie muszą być faktycznie spoko. Tylko, że w wypadku naszej firmy raczej nie zanosi się na taki wyjazd integracyjny :(

TomekK

Posty: 11

 
To super atrakcje Zegrze http://adrenalinaclub.pl. Sami wybraliśmy dla sowich pracowników właśnie tę ofertę wyjazdu integracyjnego. Oferta jest bardzo doświadczonej agencji, mają nosa, co się podoba :) Nie szukałbym dalej, u nas się sprawdziła, więc też w tym roku będziemy do nich wracać.

micko

Posty: 20

 
To witajcie w klubie, bo też byliśmy na wyjeździe integracyjnym w Warszawie właśnie od nich, polecam firmę bez dwóch zdań, choć w każdej dyscyplinie nie uczestniczyłem. Miałem nieco obaw co do terenówek, a bardziej tego ekstremalnego szlaku, ale na skuterach wodnych bawiłem się jak dziecko. Pozdrawiam.

MBsmoke

Posty: 21

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym bardziej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, że to właśnie będzie to, czego potrzebujemy u nas w pracy. Ogólnie za mało jest takich wyjazdów, ale popieram je i polecam każdemu, zwłaszcza nam zapracowanym mróweczkom :)

sgemino

Posty: 22

 
Odnośnie imprez 4x4 w Warszawie to kobietom raczej one jednak nie pasują., dlatego dobrze jest wybrać agencję, która ma też coś do zaproponowania paniom. Koleżanki się nudziły, nie podjęły się wyzwania. Jeśli chodzi o męską część, była bardzo zadowolona, no ale jak tu nie być zadowolonym ;)

El2CzupakaBra

Posty: 14

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

@3_Umbro

Posty: 15

 
Mam miłe wspomnienia, więc polecam każdemu. Korzystaliśmy ze skuterów wodnych w Warszawie w ramach oferty tej agencji. Czuwają instruktorzy więc nie trzeba się niczego obawiać. Pozdrawiam i życzę porządnej zabawy.

Kaazz

Posty: 20

 
Do końca nie wierzyłem, że dam radę, a tu jednakże. Nie pamiętam kiedy się tak dobrze bawiłem :) takie skutery wodne to niesamowita frajda, tym bardziej, że można tu na miejscu w Warszawie. Polecam każdemu tak się właśnie zabawić. Takie imprezy firmowe polecam każdemu.

johncena67

Posty: 18