• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Bar bilardowy

Bar bilardowy

Jakie macie pomysły na spędzenie piątkowej nocy w męskim towarzystwie? Gdzie w Warszawie warto się wybrać z kumplami? Ostatnio dużo gramy w darta, zdarzyło się, że wybraliśmy do night klubu, jakie byście jeszcze opcje podpowiedzieli?

polar00

Posty: 12

 
Trochę za drogie są moim zdaniem stoły do wynajęcia w klubach. Podobnie zresztą wygląda sprawa z cenami na kręgielniach. To ja już wolę pójść na basen, czy do kina za te pieniądze.

Modniś

Posty: 12

 
Jakbym tylko miał trochę więcej czasu wolnego to bym też z ekipą gdzieś wyszedł na darta czy bilard chociażby. Ale ostatnio w związku z urodzeniem córeczki to cierpię na deficyt wolnego, a doba jest dla mnie za krótka. Takie uroki bycia tatą.

CzarnyBlant

Posty: 12

 
Heh, ja to nie jestem już od dawna na bieżąco jeśli chodzi o warszawskie kluby. Kiedyś to nie było weekendu, żeby człowiek gdzieś nie zabalował, a teraz nastało na mnie stabilne, rodzinne życie bez szaleństw ;) Człowiek wypadł z obiegu.

Jasio234

Posty: 21

 
Mistrzem w bilard nie jestem, ale jakoś sobie radzę. Wstydu nie ma ;) Co do miejscówek to parę ciekawych lokali można już znaleźć w Wawie, choć był taki czas, że można było je na palcach jednej ręki policzyć.

Hhhhhh1

Posty: 18

 
Sam szukam szkoleń z gry w bilarda bo wiążę swoją przyszłość z tym sportem. Myślę, że jak na człowieka, który sam się uczył radzę sobie dość dobrze, a pod okiem fachowca mógłbym się jeszcze rozwinąć.

Bialy_Wilk

Posty: 18

 
Wiem, że będą otwierać na Krakowskim Przedmieściu za jakiś czas nowoczesny klub bilardowy, ale co do konkretów to jeszcze za dużo nie wiadomo. W każdym razie nie mogę się doczekać, bo brakuje takiego miejsca na mapie miasta moim zdaniem.

Oct714

Posty: 9

 
Jestem pod wrażeniem warunków jakie oferuje klub bilardowy na Marynarskiej. Mam na myśli House of Pool – houseofpool.pl. Zasiedziałem się ostatnio ze znajomymi do 2 w nocy nad stołem do gry. Strasznie nie chciało nam się kończyć!

propek1

Posty: 12

 
Najbardziej lubię w bilardzie, że trzeba się sporo nagłówkować. Taktyka jest wcale nie mniej ważna niż umiejętności. Inna sprawa, to odporność psychiczna. Czasami proste zagranie jak się jest pod presją okazuje się najtrudniejsze.

ciopix

Posty: 13

 
Bardziej niż bilard lubię sobie pograć ze znajomymi w PS. To jest aktualnie nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Czasami też wynajmiemy sobie salkę gimnastyczną na Ursynowie, żeby popykać w futsal, polecam każdemu trochę ruchu.

Fajae

Posty: 22