• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Imprezy plenerowe, sprawdzona firma

Imprezy plenerowe, sprawdzona firma

Dzień dobry.

Szef postawił mnie przed wyzwaniem organizacji eventu firmowego, do czego umożliwił mi odpowiednie środki, natomiast jestem kompletnie zielona.

Kogo zatrudnić do tego?

roudee

Posty: 19

 
Cześć.

Organizacja imprez okolicznościowych i wydarzeń na większą skalę zawsze była dla mnie ogromnym marzeniem, które udało mi się zrealizować, choć muszę pochwalić to forum, gdyż dzięki niemu uniknęłam sporo błędów, które popełniają początkujący.

Mnert67

Posty: 15

 
Witajcie. Jestem pozytywnie zaskoczony, że uzyskałem pomoc z Waszej strony, choć się kompletnie nie znamy i najprawdopodobniej nigdy nie będzie nam dane się spotkać (a szkoda). Mam nadzieję, że dzięki moim doświadczeniom będę mogła podzielić się tutaj wiedzą z początkującymi użytkownikami forum.

Bączeak

Posty: 21

 
Dzień dobry. Pragnę wypowiedzieć się i potwierdzić, że trzymanie jedno pracownika jako specjalisty do spraw marketingu to bzdura i wyrzucenie pieniędzy w błoto, bo zazwyczaj nie mają oni wystarczającego doświadczenia lub po prostu wymagają od firmy dużego budżetu na reklamę.

Ja zlecam zadania zewnętrznej firmie http://www.artagencja.pl i jestem zadowolony.

Olim34

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Nieraz moi pracownicy potrzebują odmiany i przebywania ze sobą w innym środowisku, bowiem uznaję, ze muszą się dobrze dogadywać. Trafiłem na to forum i odnalazłem wiele pomysłów na imprezy integracyjne, a zarówno wyjazdy integracyjne.

Dzięki!

1adversary

Posty: 24

 
Hej. Prowadzę niewielką firmę i zastanawiałam się nad zatrudnieniem specjalistów, którzy poprawili nieco jej wizerunek przez kampanie marketingowe.

Jak myślicie, komu mogę powierzyć takie zadanie?

lary0071

Posty: 16

 
Dzień dobry. Postanowiłam podzielić się adresem strony, jaką znalazłam, a mianowicie http://www.artagencja.pl, ponieważ głównie dzięki niej uzyskałam sprawdzoną wiedzę pochodzącą od fachowców, a także mogłam zlecić organizację imprezy, a także kolejnego eventu profesjonalistom!

eef12

Posty: 16

 
Witam. Zostałam przesunięta do innego działu firmy, który zajmował się organizacją imprez plenerowych i byłam w szoku, o ilu sprawach nie miałam świadomości, a owe trzeba załatwić.

Sporo pomogło mi we wszystkim to forum!

Morchepl

Posty: 23

 
Dzień dobry. Przewertowałam setki stron internetowych licząc, iż trafię na coś, co przyda mi się przy organizacji koncertu. Rzeczywistość mnie nieco zdziwiła, gdyż najwięcej pomocy uzyskałam na tym forum dyskusyjnym, za co serdecznie dziękuję.

saradonin

Posty: 13