• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

butelka filtrująca szklana, proszę o pomoc

butelka filtrująca szklana, proszę o pomoc

Myślicie, że warto zamawiać dzbanki dafi do domu? Wodę mam niezbyt czystą i zastanawiam się czy takie rozwiązanie będzie dobre.

ARTyMM

Posty: 1

 
Dla mnie butelki dafi to strzał w dziesiątkę. Można zamówić sobie wszystko przez Internet i naprawdę bardzo dużo zaoszczędzić czasu jak i pieniędzy.

090913123

Posty: 2

 
Lubię korzystać z dzbanka z filtrem, bowiem w kilka chwil mam czystą wodę. Wam również to polecam. Faktycznie warto zainteresować się takimi ofertami.

labuh

Posty: 5

 
U nas od lat są dzbanki od dafi i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferta jest bardzo duża, dlatego można wybrać sobie kolor dzbanka jak i jego pojemność. Jeśli ktoś zużywa dużo wody to można mieć dzbanek o pojemności nawet trzech litrów. Mnie akurat wystarcza połowa tego i wszyscy piją bardzo czystą wodę.

klakla09

Posty: 8

 
Na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-termiczna.html można znaleźć od dafi butelkę termiczną na wodę i dużo innych akcesoriów. Robię tam zawsze zakupy, bo ceny są niezwykle niskie, a liczba produktów niezwykle duża.

mirekp2005

Posty: 2

 
W moim samochodzie zawsze mam butelkę z filtrem, bowiem nigdy nie wiem, kiedy może mi się przydać. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bowiem nie trzeba kupować tony plastiku. Nasza planeta ma go już za mnóstwo, dlatego warto o nią zadbać tak, aby nasze dzieci później nie posiadały nam tego za złe. Ta butelka jest do tego najlepsza.

karmelaniolek

Posty: 9