• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

biżuteria srebrna hurtownia, poszukuję online ?

biżuteria srebrna hurtownia, poszukuję online ?

Poszukuje biżuterii srebrnej z hurtowni. Zależy mi na większych ilościach, dlatego chce, aby cena była dla mnie atrakcyjna.

gargulek5

Posty: 2

 
Złota nigdy nie lubiłam, bo jakoś nie pasuje do mojego stylu. Natomiast kolczyki srebrne online kupuje od lat. Wiem, że mają zawsze niskie ceny i bardzo wysoką jakość.

Yuri20

Posty: 3

 
Mnie bardziej interesuje złoto niż srebro, zatem raczej nie pomogę. Na pewno bez kłopotów można zamawiać poprzez Internet. Trzeba tylko sprawdzać czy firma, jaka ma ofertę jest wiarygodna. Dobrze jest sprawdzać, które ma opinie wśród klientów. Im wiecej pieniędzy wydajemy na biżuterię tym dokładniejsze winno być sprawdzanie.

Jasio234

Posty: 3

 
Robiłem zakupy w internetowej hurtowni z biżuterią i sprzedawali wszystko na sztuki. Była tam chyba jakaś opcja dla hurtowników, ale nie pamiętam, jakie trzeba było spełniać warunki. Trzeba to sobie poczytać.

vvv2015

Posty: 11

 
Ofert jest taka ilość jak ilość wymagań kobiet, dlatego każda coś dla siebie znajdzie. Wystarczy trochę czasu i dostęp do Internetu, a znajdziecie ofertę dopasowaną dla siebie.

Grabow12

Posty: 4

 
Srebro jest teraz tanie, dlatego pozytywnie odbija się to na cenach biżuterii. Można wydać kilkanaście złotych i mieć kolczyki srebrne, dlatego warto taką ofertę przejrzeć. Mówimy tutaj o kolczykach, które są wykonane ze srebra o próbie 925, a zatem tego najlepszego.

Czarek

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o srebro w hurcie to na stronie https://hurt.falana.pl można odszukać rzeczywiście super oferty. Są kolczyki, wisiorki i mnóstwo innych. Oferta jest tak przygotowana żeby kobiety i mężczyźni coś dla siebie odnaleźli. Wśród ofert znajdziemy nawet biżuterię dla dzieci.

090913123

Posty: 2

 
Kupowałam kolczyki ze srebra z błyskawicą. Jestem bardzo zadowolona z zakupów poprzez Internet. Jeżeli ktoś nie jest pewnym firmy to kupuje za zaliczeniem i tyle. Akurat ja korzystam z jednej hurtowni, wobec tego im ufam i kupuje płacąc z góry. Wówczas przesyłka jest jeszcze tańsza i całość jest bardziej opłacalna dla mnie.

Kitas

Posty: 4