• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

łóżka dziecięce, szukam !

łóżka dziecięce, szukam !

Zastanawiam się czy gdzieś w Belgii można zamówić łóżeczko tanie? Wiem, iż ceny mają inne, a z Polski wozić go nie będę, albowiem bez sensu.

korasek

Posty: 3

 
Ceny w belgijskim sklepie są niskie nawet jak dla nas Polaków. Jeśli zaczniemy przeglądać wszystkie przygotowane oferty to szybko się przekonamy, że w Polsce takich łóżeczek dziecięcych się nie znajdźcie. Tam to wszystko jest dostępne i od razu mogą to wysyłać. Według mnie to lepsza oferta od tych, które znalazłem w Polsce.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Korzystaliśmy z oferty z jednego ze sklepów w Belgii. Wszystko nam wysłali. Braliśmy pomiędzy innymi łóżeczko tanie i do tej pory wytrzymało. Dziecko pomiędzy okresie podrosło, lecz łóżko ma się bardzo dobrze i pewnie je jeszcze odsprzedamy znajomym, bowiem jest w ładnym stanie.

brudasek67

Posty: 6

 
Niesłychanie znaczny wybór łóżeczek tanich można odszukać w na stronie belgijskiego sklepu pod adresem http://www.h6.be. Korzystałem z niego ja i moi znajomi. Wszyscy są niezwykle zadowoleni. Cena i jakość uważam, iż jest na idealnym poziomie.

Grabow12

Posty: 6

 
Według mnie ceny w Belgii w sklepie wcale nie są takie wysokie. Warto sobie porównać, jakość asortymentu, który sprzedają. To jest całkowicie coś innego niż to, co kupujemy w Polsce. Tam, jakość jest rzeczywiście niezwykle istotna.

Yuri20

Posty: 3

 
Czasy się zmieniają i ludzie coraz bardziej przykładają spostrzeżenie, do jakości i wykonania. To, wobec tego kupuje się w Belgii łóżko piętrowe tanie, bowiem się to opłaca. Tym bardziej, że mają łóżeczka dla maluchów i dla większych. Bez problemów można dopasować łóżeczko dla dziewczynki, która lubi różowy kolor i dla chłopca, który lubi ciężarówki.

Miluśkooo2

Posty: 3