• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Poszukiwana szkoła jazdy w Warszawie??

Poszukiwana szkoła jazdy w Warszawie??

Co sądzicie o szkołach jazdy w warszawie. Jeśli skończyliście kurs w jakiejś i jesteście szczęśliwcami, chętnie skorzystam z namiarów. Jest tego dużo i trudno samemu coś wybrać, zresztą sami wiecie.

mack

Posty: 7

 
Nie jest tak trudno wybrać dobrą szkołę jazdy w warszawie. Po pierwsze należy skupić się na tym, co dana szkoła proponuje w cenie kursów. Teraz gdy za badanie lekarskie płacimy 200 pln, szkoły oferują inne promocje.

lary0071

Posty: 18

 
Ja jestem szczęśliwcem od pół roku. Było mi jednakże ciężko, wobec tego zdecydowałem się na jazdy doszkalające w warszawie. Po nich dopiero zdałem egzamin praktyczny, na nieszczęście portfel opustoszał o kilka dodatkowych stówek. Dobrze, że już po wszystkim.

Hihi_WWW

Posty: 26

 
Kiedy zdawałam w 2008 roku miałam problemy z praktycznym egzaminem. W tym momencie chyba trudniej zdawać teorię na prawo jazdy w warszawie. Znajomy miał cztery podejścia, był zdruzgotany. Tak czy inaczej życzę powodzenia.

majderek

Posty: 15

 
Mnie jazdy doszkalające w warszawie pomogły zdać egzamin państwowy. Ale ważne jest, żeby wybrać dobrą szkołę, w której instruktor wychwyci błędne zachowania kursantów za kółkiem. W przeciwnym razie mogą wcale nie być skuteczne.

ciopix

Posty: 13

 
Dla uzyskania większej pewności prowadząc samochód jazdy doszkalające w warszawie to bardzo dobra sprawa. Polecam zwłaszcza tym, którzy mieli jakieś przerwy.

Felekkk2

Posty: 20

 
Na początku w szkołach jazdy w warszawie najlepiej pytać o cenę:) Potrafią się różnić. Znajomy ostatnio nieźle przepłacił, na domiar tego musiał domówić dodatkowe lekcje.

Dobre-czapunie

Posty: 24

 
W każdej szkole jazdy w warszawie piszą o wysokiej zdawalności. Jak jest faktycznie przekonasz się sam, jak zdasz za pierwszym razem lub nie. Pozdrawiam.

Fiszerrr

Posty: 20

 
Z pewnością chcą na nas zarobić. Natomiast jak się dobrze przygotujesz to żadna szkoła jazdy w warszawie nie będzie ci straszna. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim.

Fanatyczek

Posty: 13

 
Multum szkół jazdy w warszawie może przyprawić o zawrót głowy. Najpewniej można skorzystać ze szkolenia na http://www.kameleon.waw.pl.

Cena do zniesienia, a cała reszta na wysokim poziomie.

Fifeczek2

Posty: 13