• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jaką szkołę polecicie any zrobić kurs na przewóz rzeczy !

Jaką szkołę polecicie any zrobić kurs na przewóz rzeczy !

Masakra, ile trzeba kursów skończyć i egzaminów wykonać, żeby w ogóle zacząć jakąkolwiek pracę. Dziś jestem na etapie szukania szkolenia na certyfikat kompetencji zawodowych. Branża transportowa, jakby co:) Ktoś już kończył taki kurs?

kubson942

Posty: 22

 
Mam wrażenie, że ostatnio mnóstwo się pojawiło solidnych ośrodków robiących kursy na kwalifikację wstępną w formie przyśpieszonej. Jeszcze kilka lat temu było troszkę licho z takimi szkoleniami. Mnie się dość dobrze uczyło z firmą abc-szkolenia.com. Mają elastyczną ofertę, można się bez problemu dopasować do terminu szkolenia. Panie w biurze wszystko załatwią, tak żeby kursant był zadowolony.

Bienkus

Posty: 22

 
Osobiście to nie mam dużego doświadczenia jeśli chodzi o firmy szkoleniowe. Ostatni raz robiłem jakiś kurs z osiem lat temu i były to wózki widłowe. Pewnie troszkę się pozmieniało od tego czasu. Ogólnie trzeba dobrze obadać co jest w pakiecie kursu. Czy są materiały, czy robią konieczne badania, żeby się później nie okazało, iż trzeba różne dodatkowe kwestie samemu sobie ogarnąć.

Agulinek

Posty: 20

 
Może jakiejś konkretnej firmy to nie polecę, lecz należałoby poczytać co dokładnie oferują w ramach takiego szkolenia, załóżmy dla branży transportowej. Czyli czy dają materiały, czy są w stanie zapewnić badania lekarskie i psychologiczne itd. Poza tym, troszkę o osobach, które prowadzą zajęcia należałoby się dowiedzieć, poczytać, popytać...

MShR

Posty: 28

 
Dość ciekawą ofertę przygotował serwis http://abc-szkolenia.com/. Ja się u nich uczyłem na egzamin do kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zawodzie kierowcy. Szkolenie i sam egzamin było w tym samym miejscu. Jeżeli chodzi o zdawalność to z tego co wiem była na poziomie 95 procent, więc rzeczywiście wysoka. To co mi się u nich spodobało to też fakt, że szkolenia robią co chwile, średnio co 2 tygodnie. Można się było w dogodnym terminie umówić.

cinto

Posty: 13

 
Ja to nie mam szczęścia do szkoleń. Już kilka razy próbowałem się dobrze przygotować na egzamin na doradcę ADR i nic z tego nie wyszło. Sam już nie wiem czy to wina kursu, czy może ja jestem jakiś odporny na wiedzę:P Nawet nie wiem jaki procent w moim ośrodku zdawał za pierwszym podejściem...Niemniej jednak wątpię, żeby to było dużo więcej niż 60 – 70 procent.

Wegierek86

Posty: 18

 
Jeżeli chodzi o szkolenia dla kierowców w zakresie ADR to ja niezwykle dobrze wspominam kurs zrobiony przez ekipę z http://abc-szkolenia.com/. Zrobili nam na miejscu wszystkie badania, otrzymaliśmy materiały szkoleniowe i co najistotniejsze – egzamin poszedł jak z płatka. Zero stresu. W biurze pracują niezwykle fajne dziewczyny, wszystko można z nimi uzgodnić bez problemów.

E-GOista

Posty: 24