• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Co robić z dzieckiem w weekend - POMOCY !!!

Co robić z dzieckiem w weekend - POMOCY !!!

Cześć.

Czy macie jakieś informacje o tym, które zakłady dla dzieci w warszawie są aktualnie prowadzone?

Zależałoby mi na czymś rozwijającym moje dziecko.

wirus-0909

Posty: 22

 
Dlaczego pożądane byłoby zapisywać swoje pociechy na kursy komputerowe dla dzieci?

Wydaje mi się, iż odpowiedź jest prosta: powinniśmy mieć w trosce ich odpowiedni rozwój, a w taki sposób również może on postępować. Nie wydaje mi się, aby zapisanie na kurs przekraczało możliwości finansowe większości rodziców.

TomekK

Posty: 19

 
Gdy w grę wchodzi robotyka dla dzieci w Warszawie to z całego serca polecam wszystkim firmę http://mlodyhaker.pl, która mnie nie rozczarowała.

Moje dziecko chłonęło u nich wiedzę jak gąbka szybko zdobywając nowe umiejętności, które widoczne były gołym okiem. Postęp był bardzo zauważalny, co było powodem do zadowolenia dla malucha, jak i dla mnie :)

Polecam!

WarofWAR

Posty: 16

 
Jestem zniesmaczony, gdy na forach rodzice pytają co robić z dzieckiem w weekend.

Jak można być w ogóle rodzicem i nie wiedzieć, co robić z dzieckiem?! Pomysłów może być bardzo wiele, bo jest wiele miejsc, które chętnie odwiedziłoby nasze dziecko. Nie wszystkie wymagają płacenia za wejściówki czy bilety. Wystarczy odrobina kreatywności.

Gamess2

Posty: 20

 
Dzięki Waszym poradom udało mi się ustalić mniej więcej, jakie zajęcia dla dzieci w warszawie mogę wybrać. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się tak dużych możliwości wyboru, ale stanowią one jedynie powód do zadowolenia. Teraz przede mną i moim dzieckiem trudny wybór.

ZetMichał

Posty: 28

 
Wydaje mi się, iż poszukiwania informatyka w Warszawie mogą wcale nie okazać się proste. Szczególnie, gdy dysponujemy ograniczonymi środkami finansowymi, jakie możemy przeznaczyć na ten zamiar. Wydaje mi się, iż warto zainteresować się usługami świadczonymi poprzez firmy, bowiem osoby prywatne niekoniecznie dysponują pożądane doświadczenie, o czym w wielu przypadkach czytałem w Internecie.

irek1981

Posty: 17