• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Gdzie zacznę kurs spawacza?

Gdzie zacznę kurs spawacza?

Witam!

Jestem osobą bezrobotną i od dłuższego czasu próbuję znaleźć sobie jakąś pracę natomiast zawsze odnoszę porażki. Nie wiem co mam robić, mam na utrzymaniu rodzinę. Może możecie mi coś poradzić? Jeżeli możecie polecić mi jakieś kursy, które pomogą mi w odszukaniu pracy to będę niesłychanie wdzięczny.

Z góry dziękuję i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Jarciok23

Posty: 13

 
Dzień dobry, jeżeli żądacie jakiegoś kursu to polecam wam kurs na suwarkę bowiem jest zapotrzebowanie na osoby z takimi uprawnieniami, bowiem w wielu zakładach taka maszyna istnieje i wobec tego tak mnóstwo osób jest koniecznych. Kursy można robić w przeróżnych miejscach ja robiłem w http://www.odk-simp.pl i nie narzekam, jak dla mnie spoko.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

miga

Posty: 13

 
Jeżeli pragniecie wykonać sobie jakiś kurs to najlepiej to wykonać w www.odk-simp.pl ponieważ ja robiłam tam kurs na wózki widłowe i jestem z tego niezwykle zadowolona. Takie umiejętności i uprawnienia pomogły mi w poszukiwaniu pracy. Jazda wózkami nie jest męcząca, dlatego również nadaje się dla kobiety.

Polecam serdecznie, faktycznie pożądane byłoby.

345_14

Posty: 25

 
Cześć!

Jeśli chcecie zrobić sobie jakiś kurs, który pomoże wam w odszukaniu pracy bądź w dostaniu nowych doświadczeń i uprawnień to mogę wam polecić http://www.odk-simp.pl gdyż jest to najlepsza strona związana z danym tematem. Niesłychanie wam pomoże w podjęciu decyzji i zapoznaniu się dogłębnym z tematem.

Miłego kursowania oraz powodzenia w życiu wszystkim serdecznie życzę. Mam nadzieję, że pomogłam.

Bezi22

Posty: 18

 
Dzień dobry, słyszałam, że firma www.odk-simp.pl jest bardzo dobra jeżeli chodzi o robienie kursów. Mój kuzyn robił tam kurs na wózki widłowe i jest z tego bardzo usatysfakcjonowany. Po tym bardzo szybko odnalazł wymarzoną pracę, mam nadzieję, że wam też to pomoże w odnalezieniu idealnej pracy, z której będziecie mogli utrzymać siebie jaki swoją rodzinę.

Liczę na to, że pomogłam.

atomuuuu55

Posty: 17

 
Witajcie, mogę wam polecić stronę, na której odszukacie różnego rodzaju kursy a mianowicie www.odk-simp.pl jest to najatrakcyjniejsza propozycja na rynku, sporo osób z niej skorzystało i ją poleca. Osobiście nie zrobiłam sobie kursu ale moi znajomi niezwykle raz za razem podejmują tam jakiś kurs więc wiem, że jest dobry i niezwykle im się on opłaca. Mam nadzieję, że chociaż troszkę wam pomogłam.

roudee

Posty: 22

 
Cześć!

Polećcie mi jakiś porządny sposób na znalezienie pracy. Słyszałam o kursach lecz nie wiem czy się opłaca coś takiego robić i czy to pomoże w znalezieniu pracy, jeśli macie jakieś informacje dotyczące danego tematy to bardzo proszę o wypowiedzi, jest to dla mnie bardzo znaczące i liczę na waszą pomoc.

Snaco

Posty: 20