• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jaki test jest na przewoźnika?

Jaki test jest na przewoźnika?

Hejka. Przede mną testy na ochroniarza, nieco się obawiam. Czy zdając testy w programie udawało Wam się później bez problemu zdać prawdziwy test?

czasna23

Posty: 14

 
Witam.

Nie mam wątpliwości, że test multiselect wymaga bardzo dużo zaangażowania podczas codziennej nauki, gdy chodzi o kandydata do pracy w policji. Osobiście zamówiłem ten zestaw: http://www.odpowiedzi.com.pl/21-multiselect-z-odpowiedziami.html i właśnie się z niego uczę :)

Ron

Posty: 22

 
Witam serdecznie.

Mnóstwo wątpliwości miałem wówczas, gdy konieczne były mi testy do policji, z jakich mógłbym się nauczyć, a następnie pozytywnie zdać egzamin. Dopiero w Internecie trafiłem na atrakcyjną propozycję, jaka obejmowała możliwość kupna pełnego zestawu z pytaniami, odpowiedziami oraz poradami, jak najlepiej wypaść.

Spirek

Posty: 14

 
Hej.

Nie dziwi mnie zupełnie, że coraz więcej osób wyraża zainteresowanie egzaminem, który obejmuje testy na przewoźnika. Trzeba mieć naprawdę sporą wiedzę, aby zdać taki egzamin, o czym przekonałem się na własnym przykładzie.

Polecam Wam wszystkim znakomicie się przygotować, bo zadania są bardzo trudne i wymagają rozległej wiedzy.

juron

Posty: 21

 
Dzień dobry. Powiem szczerze, że wiele trudności sprawiły mi testy do straży granicznej. Warto zaznaczyć, że zawierają one między innymi ciekawe pytania psychologiczne, a także odpowiedzi na pytania w różnych językach. Musiałem się mocno postarać, aby zdać testy i jestem już pracownikiem straży graficznej :)

Piotr_21

Posty: 20

 
Dzień dobry. Powiem szczerze, iż mnóstwo trudności sprawiły mi testy do straży granicznej. Należałoby zaznaczyć, iż zawierają one pomiędzy innymi ciekawe pytania psychologiczne, a także odpowiedzi na pytania w przeróżnych językach. Musiałem się mocno postarać, aby zdać testy i jestem już pracownikiem straży graficznej :)

Agmars

Posty: 15

 
Witam serdecznie. Dopiero przeszedłem przez test wiedzy aplikując do policji, ale teraz czeka mnie Multiselect. Czytałem o tym teście wiele na tym forum dyskusyjnym i w sumie jestem już spokojniejszy. Zamówiłem sprawdzony zestaw pytań i odpowiedzi – uczę się :)

Black_Riot

Posty: 16

 
Witam serdecznie. Dopiero przeszedłem poprzez test wiedzy aplikując do policji, niemniej jednak dziś czeka mnie Multiselect. Czytałem o tym teście sporo na tym forum dyskusyjnym i w sumie jestem już spokojniejszy. Zamówiłem sprawdzony zestaw pytań i odpowiedzi – uczę się :)

giena1977a

Posty: 24

 
Cześć.

Moje zdziwienie było niezmiernie wielkie, gdy dowiedziałem się, z jakim stopniem trudności związane są testy do straży granicznej. To setki pytań, jakie czasami niekoniecznie okazują się proste, a odpowiedzi nie są oczywiste.

Nie mam wątpliwości, iż będę musiał włożyć sporo pracy, aby je zdać!

giena1977a

Posty: 18

 
Hej. Teraz codziennie odpalam testy do straży granicznej, bo mam świadomość terminu egzaminów, które zbliżają się wielkimi krokami. Przyznam, że trzeba mieć dużą wiedzę na temat funkcjonowania administracji publicznej, znać odpowiedzi na pytania w obcych językach, a także poradzić sobie ze skomplikowanymi testami psychologicznymi.

irecki67

Posty: 17