• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

szkolenia sieci komputerowe online

szkolenia sieci komputerowe online

Cześć, pytanko z branży sieciowej! Jak oceniacie kursy CCNA? Gdzie dobrze szkolą, a gdzie tylko golą pieniądze, a przygotowanie jest marne? Można online jakiś dobry kurs wyhaczyć? Taki by mi najbardziej leżał...

Acclaim

Posty: 21

 
Trzeba przyznać, że Cisco niezłą kasę bierze za te swoje kursy, szkolenia itp. Z tego co wiem to aktualnie biorą coś 4 tyś za ok. 100h na CCNA. Niezła kasa.

zakk87

Posty: 29

 
No hej. Sam mam dylemat, czy iść do akademii Cisco i zapłacić, czy poszukać gdzie indziej czegoś tańszego. Powiem szczerze, że w życiu to już mi się parę razy zdarzyło, że taniej oznaczało koniec końców drożej, więc mam wątpliwości.

mirekp2005

Posty: 14

 
No ja jestem z tych co poszli na kurs Cisco za cztery tysiące :P No cóż, powiem, że faktycznie źle nas nie przygotowali, ale moim zdaniem można to było zrobić taniej, nie wiem na co idą aż takie pieniądze?!

TomekK

Posty: 20

 
Właśnie wiem, że są dwie alternatywy w temacie szkoleń, albo bulenie grubych pieniędzy akademii Cisco, albo drugi obieg szkoleń. Sam nie wiem co lepsze szczerze mówiąc.

ciopix

Posty: 13

 
Ja tam jestem zdania, że wcale nie trzeba robić kursu CISCO w oficjalnych akademiach, to jest tylko niepotrzebne marnowanie pieniędzy. Można się spokojnie przygotować gdzie indziej. Mi dobrze się uczyło przez internet, dzięki ofercie ze strony www.lanpulse.pl. Normalnie miałem kamerkę, mikrofon przy kompie i elegancko w formie telekonferencji zaliczyłem szybkie, 2 miesięczne szkolenie.

Akumeeet

Posty: 17

 
Ja akurat zapłaciłem 4 tyś za autoryzowane szkolenie w ośrodku Cisco. Fakt drogo, ale jakoś nie byłem w stanie znaleźć innej oferty w tamtym momencie akurat.

giena1977a

Posty: 18

 
Akurat w przypadku szkoleń CCNA to szkolenie stacjonarne jest o tyle lepsze że ma się bezpośredni kontakt ze sprzętem. W przypadku szkoleń online sprawa jest już bardziej skomplikowana, ale też da się to jakość obejść.

Fajae

Posty: 23

 
Ktoś może się orientuje ile w ogóle trwa taki kurs CCNA w Akademii Cisco? Bo słyszałem opinie, że raczej długo. Nawet do 7 miesięcy niektórzy potrafią ponoć spędzić na takim szkoleniu.

672342-00

Posty: 10