• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Prawo jazdy w Warszawie - POMOCY!!

Prawo jazdy w Warszawie - POMOCY!!

Hej, która jest według was najlepsza szkoła jazdy w Warszawie? Kumple tyle razy oblewali praktyczny, że skory jestem sądzić, że zależne to jest od egzaminatorów i w ogóle szkoły, a nie wobec tego, że czegoś się nie umie.

Nagórę44

Posty: 16

 
Jak odszukasz szkołę z dobrymi instruktorami, to prawo jazdy w Warszawie masz jak w banku. Od tych ludzi wszystko zależy. Czytać więc opinie i wybrać szkołę, jaka pozwala na wybór instruktora. Pozdrawiam.

jajosz12

Posty: 18

 
Wewnętrzny egzamin możesz zdać w szkole nauki jazdy w Warszawie, lecz word może cię oblać i niewątpliwie ma w tym swój osobisty interes. W niektórych szkołach w ogóle nie ma czegoś takiego, jak egzamin praktyczny wewnętrzny. Teoria jest owszem, bynajmniej u mnie tak było, lecz to nie to samo, co państwowy teoretyczny.

tefal100

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o naukę jazdy w Warszawie to myślę, że może jest trudniej z uwagi na ruch. Ale polecam ten ośrodek szkoleniowy http://www.qmobil.pl. Działa bez zarzutów i prawie wszyscy zdają za pierwszym razem.

gregBard

Posty: 10

 
Obawiałem się zdawania na prawo jazdy w Warszawie, lecz udało mi się. Myślę, iż mnóstwo zależy od ośrodka. Nie musiałem wykupywać dodatkowych lekcji z jazdy. Jestem niesłychanie zaspokojony z tego, co zaoferowała mi szkoła i naprawdę nie miałem na co w niej narzekać, no chyba, iż na swój stres, lecz to już osobny temat.

labuh

Posty: 16

 
Zakładanie z góry, iż na prawo jazdy w Warszawie będą konieczne jazdy doszkalające jest bez sensu. Mnie nie były one konieczne. Z takim podejściem dopiero może być kiepsko.

Organiz34

Posty: 17