• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

wakacje dla młodzieży, gdzie warto?

wakacje dla młodzieży, gdzie warto?

Chciałabym dowiedzieć się czegoś bliżej na temat programowania dla dzieci. Jeżeli posyłacie własne pociechy na takie kursy i możecie podzielić się wrażeniami, czekam. Myślę na ten temat, niemniej jednak mam wątpliwości.

Snaco

Posty: 10

 
Słyszałam o tego rodzaju wakacjach dla młodzieży. Nie bardzo jednak orientuję się, jakiego usługodawcę wybrać. Mam obawy, jeśli nie znam, więc jak moglibyście polecić tu jakieś sprawdzone kursy wakacyjne z programowania, to będę wdzięczna. Pozdrawiam i dziękuję.

Dezmok56

Posty: 8

 
Tutaj mają fajne zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży https://www.giganciprogramowania.edu.pl/wyjazdy. Generalnie popieram naukę programowania nawet z uwagi na rozwój dziecka. Wspaniała sprawa i sporo zabawy. Satysfakcja maksymalna.

Acclaim

Posty: 21

 
Każdy kurs zaczyna się od podstaw :) Teraz należałoby zdecydować się na kolonie dla dzieci, które połączone są z warsztatami z programowania. Kapitalna sprawa. Syn był już w tamtym roku na takich i teraz powtórka :) Kuba nie może się doczekać.

yyyy00

Posty: 8

 
Kursy programowania dla młodzieży na bank się przydadzą. Nie pożałujesz, albowiem ja też widzę poprawę w nauce u Olci, która teraz radzi sobie zdecydowanie częściej we własnym zakresie bez mojej pomocy.

Lupusx

Posty: 9

 
Syn miał poważne problemy z matematyką, ale jakoś nie wiązałam tego faktu, gdy zapisywałam go na kurs. Teraz widzę, że programowanie dla dzieci jest niesamowitym wsparciem. Jeśli chodzi o naukę widzę dużą poprawę. Z programowania masz naprawdę wiele korzyści.

noman1

Posty: 19

 
Jak najbardziej. Też miałam wątpliwości, czy moja córka będzie zainteresowana. Nie miałam innego wyjścia, jak zapisać ją na próbę do szkoły programowania. Udało się, albowiem teraz nie może doczekać się zajęć i odnosi spore sukcesy.

pawel253

Posty: 10

 
Nie stresuj się. Córka na pewno sobie poradzi, bo początki na kursach programowania dla dzieci to sama zabawa, która jednak jest pewnego rodzaju nauką, ale do ogarnięcia przez każdego dzieciaka. Później może być już tylko lepiej.

Darth9

Posty: 22

 
A programowanie dla młodzieży? Jest tu trudniej, czy też zaczynają od wstępu, podstaw? Jeśli macie doświadczenie z tego rodzaju kursami w przypadku nastolatków, napiszcie. Zależy mi na opiniach, ponieważ sama straciłam już rozeznanie :( Mam wątpliwości, czy to będzie rzeczywiście dobre rozwiązanie dla mojego syna.

Mnicho56

Posty: 4

 
Według mnie nie ma różnicy, jeśli chodzi o zajęcia dla dzieci z programowania. Mój syn chodzi do grupy, gdzie jest naprawdę sporo dziewczynek. Wszyscy dają radę :) Polecam ten rodzaj zajęć, bo świetnie wpływają na rozwój intelektualny dzieci. Uczą logicznego myślenia :D

Fanatyczek

Posty: 13