• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Jest jakiś blog poświęcony programowaniu sterowników ?

Jest jakiś blog poświęcony programowaniu sterowników ?

Czy ktoś z was robił kurs siemens s7 i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy wiedza przekazywana tam rzeczywiście stoi na wysokim poziomie?

esdoen1

Posty: 14

 
Ze wszystkich darmowych szkoleń siemens najbardziej polecam Ci to szkolenie: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/darmowy/ ponieważ moim zdaniem jest najlepsze w swojej kategorii.

gumiśś

Posty: 10

 
Osobiście nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu siemens a uczyłem się jedynie z darmowych źródeł i dziś pracuję w fachowej firmie związanej z programowaniem sterowników siemens i w pełni sobie radzę.

NanoTECH00

Posty: 24

 
Jeżeli nie czujesz wewnętrznej potrzeby uczestnictwa w szkoleniu siemens a chcesz tam iść tylko dlatego, że słyszałeś, że programiści dobrze zarabiają to moim zdaniem powinieneś sobie darować tego typu szkolenia ponieważ moim zdaniem nie są one dla Ciebie.

tigra32

Posty: 15

 
Moim zdaniem jeżeli chodzi o kurs siemens s7 to nie ma tutaj znaczenia wiek a chęci do nauki i jeżeli nie brakuje Ci chęci to moim zdaniem powinieneś spróbować takiego kursu.

Nagórę44

Posty: 16

 
Moim zdaniem nauka programowania sterowników siemens z kursów wideo jak najbardziej ma sens i moim zdaniem jak najbardziej powinieneś zainteresować się tego typu kursami.

wiesław11

Posty: 12

 
Osobiście nigdy nie byłem na żadnym szkoleniu siemens a uczyłem się jedynie z darmowych źródeł i obecnie pracuję w profesjonalnej firmie związanej z programowaniem sterowników siemens i w pełni sobie radzę.

Wegierek86

Posty: 18

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z kursów siemens s7, jakie nie są prowadzone przez wykwalifikowane osoby. Kurs taki może okazać się kompletnym niewypałem i uczęszczanie na tego typu kurs może być jedynie normalną stratą także czasu jak i pieniędzy oraz może Cię zrazić do programowania sterowników.

Morchepl

Posty: 21

 
W mojej opinii pomiędzy kursami wideo a darmowymi szkoleniami siemens tak naprawdę nie ma kompletnie żadnej różnicy i moim zdaniem są one dobre jedynie na początek nauki a później i tak należy zakupić szkolenie płatne.

1adversary

Posty: 12