• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

kurs prawa jazdy w Wieliczce, znacie ?

kurs prawa jazdy w Wieliczce, znacie ?

Zależy mi na znalezieniu naprawdę dobrej szkoły prawa jazdy w Skawinie. Jak orientujecie się w temacie i możecie polecić, bowiem sami korzystaliście, to piszcie. Wiadomo, że najlepiej z polecenia, a w tej dziedzinie tym bardziej :)

Tomcio

Posty: 7

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy wiele rzeczy. To naprawdę świetna sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

labuh

Posty: 13

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy wiele rzeczy. To faktycznie wspaniała sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

Asd7

Posty: 15

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 złotych? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, jaka ma zdecydowanie porządne opinie. Teraz ze odnalezieniem komentarzy na temat firm rzeczywiście nie ma kłopotów.

Agulinek

Posty: 20

 
Nie wydaje mi się, żebyś znalazła prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba obecnie najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, ale brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc ogólnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

czesławw45

Posty: 7

 
A ja chyba skuszę się na jazdy doszkalające w Krakowie. Mam obawy, iż nie poradzę sobie bez większej ilości godzin za kółkiem. W sumie przydadzą mi się nie tylko ze względu na prawko, lecz ogólnie na przyszłość też.

Freakster89

Posty: 25

 
Cieszę się, że zdecydowałem się właśnie na ten kurs prawa jazdy w Wieliczce wilkar.pl. Zerknijcie sobie na stronę i koniecznie skontaktujcie. Atmosfera niesłychanie dobra, a teoria i praktyka prosto przepracowana :)

Adam74022

Posty: 22

 
To jeżeli wybiorę naukę jazdy w Wieliczce w trybie szybszym to ile będę musiał zapłacić więcej? W sumie to mam obawy co do takiego rozwiązania, bowiem u mnie z nauką trochę krucho i nie wiem, czy będzie mi się to w ogóle opłacało.

Krakus

Posty: 6