• screen 1

  Masz problem z Firmą
  zobacz jak skutecznie
  można żadać swego...

  Jeśli zostałeś oszukany przez daną firmę albo masz problemy z reklamacją danego produkty, napisz tutaj a nic nie stracisz...

 • screen 1

  Na śniadanie
  zawsze najciekawsze
  opinie o produktach ...

  Każdy produkt trzeba zbadać pod kontem wykonania. To forum jest po to aby informować każdego użytkownika oraz przestrzec przed zakupem danego produktu.

 • screen 1

  Uwaga na Firmy
  ktore nisza
  Polski rynek...

  Każdy chce aby polski rynek wyglądał jak najlepiej. Dlatego stworzyliśmy szereg forów dyskusyjych w których zawarte są opinie o firmach, aby każdy klient miał konkretne spojrzenie na wykonanie usług.

Szereg informacji

Postaw na najwyższą jakość wykonania usług. Zadbaj aby każdy klient czuł się bezpiecznie. To forum to informacje na najwyższym poziomie.

Statystyki FORUM

 • Mamy zarejestrowanych: 345
 • Mamy napisanych wątków: 89
 • Mamy napisanych postów: 954

Inforamcje

To forum działa 24h bez przerwy. Mamy najnowsze serwery które pozwalają na bezawaryjne działanie forum.
Jesteś zadowolony ?

Szkolenie stacjonarne SIMATIC S7-1500, kogo polecicie ?

Szkolenie stacjonarne SIMATIC S7-1500, kogo polecicie ?

Szukam kursu podstawowego z programowania lad siemens simatic s7 1500. S7-300 mam za sobą. Teraz chciałbym poszerzyć wiedzę, ale też przede wszystkim mieć pod ręką sprzęt do praktycznych ćwiczeń.

mack

Posty: 7

 
A gdzie robiłeś ten kurs. Mieszkam w Poznaniu i jakoś nie widziałem sensownych ofert. Wiem, że duże firmy oferują szkolenia w różnych miastach. Może orientujesz się coś w temacie kursu podstawowego z programowania w języku lad dla siemens simatic s7 1200?

Andzia

Posty: 7

 
Nie ma sensu inwestować w początki, jak masz je już za sobą. Każdy kurs zaawansowany dotyczący programowania w lad dla sprzętu siemens simatic s7 300 step7 będzie dla ciebie o niebo lepszy.

icee

Posty: 23

 
Owszem i to nie tylko jedno szkolenie. Postawiłem na swoją przyszłość zawodową :) W sumie od dziecka miałem zmysł konstruktorski, więc trzeba było z nim coś pożytecznego zrobić. Na początek proponuję technikę napędową step7 kurs Warszawie.

Rocka2

Posty: 6

 
Pieniądze wydane na ten kurs stacjonarny uważam za rzeczywiście dobrą inwestycję http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/podstawowy-programowanie-lad-siemens-simatic-s7-1500/. Wreszcie mamy w Katowicach dobrych nauczycieli :D Polecam.

aminotos

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o simatic s7 300 step7, który masz już w miarę opanowany, to niepotrzebny ci będzie kurs podstawowy. Na twoim miejscu poszedłbym wyżej i wybrał coś zaawansowanego. W Gdańsku jest sporo ciekawych ofert takich szkoleń. Pracują na markowym sprzęcie i oczywiście podstawy też powtarzają. Pozdrawiam.

andrew66

Posty: 14

 
Skoro polecasz, to na pewno sprawdzę, zadzwonię i dowiem się coś bliżej. Nie ukrywam, iż jestem w tej dziedzinie dopiero początkujący, więc muszę zacząć od podstawowego szkolenia. Później na pewno zdecyduję się na kurs zaawansowany programowanie lad siemens simatic s7 1500.

labuh

Posty: 9

 
Bez skutecznej powtórki wiedzy i bez ćwiczeń niewiele zdziałam. Szykuje mi się dobra robota, ale muszę powtórzyć sobie wszystko, co jest ważne w temacie programowania SIMATIC S7-300. Nie wiem, jaki kurs będzie lepszy na poziomie podstawowym, czy coś wyżej. Co myślicie?

Jacek1812

Posty: 7